fbpx

EduPage – ďalší program IV ukončený

Nezisková organizácia UNI KREDIT pre potreby vzdelávania vytvorila fiktívnu školu, v ktorej si mohli učitelia bez rizika narušenia „živých“ školských systémov vyskúšať rôzne postupy spojené s administráciou výučby.

Počítačový kurz: Microsoft vo firmách

S nami vkročíte do novej éry digitálnych služieb s názvom Microsoft 365.
Naučíte sa pracovať s najmodernejšími softvérovými produktmi vo webových
aplikáciách, využívať cloudové služby OneDrive a plánovať činnosti za pomoci
Microsoft Outlook a lokalít SharePoint. Vďaka nášmu kurzu budete pripravení
okamžite sa zapojiť do pracovného procesu.

Kurz ECDL

Kurz ECDL, ktorý Vám preplatí úrad práce. Jedinečná šanca získať medzinárodne uznávaný certifikát ECDL, ktorý overuje digitálnu gramotnosť a odbornosť. Kurz je postavený na nástrojoch Microsoft 365, Office 2019, Windows 10 a Adobe Photoshop.

Aj v lete sme „komunikovali“

Napriek letným prázdninám, kedy väčšina z nás dovolenkuje a načerpáva nové sily, pedagógovia materských, základných a stredných škôl z rôznych kútov Slovenska sa rozhodli využiť tento čas na svoj ďalší profesijný rast.

Zapojte žiakov do prezentovania počas hodiny cez Teams

Ďakujeme všetkým učiteľom, ktorí ukončili počas letných prázdnin svoje inovačné vzdelávanie v programoch: Metodika a tvorba textových študijných materiálov  Digitálne zdroje a nástroje vo vyučovacom procese. Pomocou nástrojov Microsoft 365, učitelia vytvorili,...

Digitálna administratíva v školách

Nezisková organizácia UNI KREDIT pre potreby vzdelávania vytvorila fiktívnu školu, v ktorej si mohli učitelia bez rizika narušenia „živých“ školských systémov vyskúšať rôzne postupy spojené s administráciou výučby.

Interaktivita vo výučbe a počítačová bezpečnosť v škole

Viete, prečo a ako treba chrániť údaje v elektronickej podobe? Ako zaheslovať dokument, prípadne nastaviť obmedzenia prístupu? Zaujíma Vás interaktivita vo výučbových materiáloch? Máme pre Vás programy vzdelávania, ktoré Vám na tieto otázky odpovedia.

Komunikácia v škole je základ úspechu

V mesiaci máj a jún sa v našej neziskovej organizácii UNI KREDIT Banská Bystrica uskutočnilo inovačné vzdelávanie s názvom „Komunikácia v škole a školskom zariadení“.

Kurz Brezno 2021

Kurz ECDL v Brezne, ktorý Vám preplatí úrad práce. Jedinečná šanca získať medzinárodne uznávaný certifikát ECDL, ktorý overuje digitálnu gramotnosť a odbornosť. Kurz je postavený na nástrojoch Microsoft 365, Office 2019, Windows 10 a Adobe Photoshop.

 

Máme pre Vás novú webovú stránku. Navštívte nás na adrese uniskola.sk, kde nájdete aktuálne informácie.