fbpx

Počítačové zručnosti vo firemnom prostredí

ComBuS (Computer Business Skills)

ComBuS logo

Ste zamestnanec ?

V súčasnej dobe je možné absolvovať kurz aj pokiaľ ste zamestnancom.

Úrad práce v rámci projektu „Nestrať prácu vzdelávaj sa!“ umožňuje jednotlivcom požiadať o akreditovaný kurz, ktorý preplatí v plnej výške.

Pre koho je kurz určený?

  • Všetkých, ktorí chcú efektívne využiť čas a rozvíjať svoje počítačové zručnosti.
  • Pre tých, ktorí si chcú nájsť prácu, kde sa vyžadujú najmodernejšie komunikačné a administratívne počítačové zručnosti založené na platforme Microsoft 365 Enterprise.
Tento kurz je jednou z podmienok na prácu všade tam, kde sa používa počítač.

Aký to je kurz?

  • Kurz, ktorý evidovaným uchádzačom o zamestnanie uhradí Úrad práce po podaní žiadosti a splnení stanovených podmienok.
  • Aby ste získali dotáciu poskytovanú Úradom práce vyplňte registračný formulár a my Vám pomôžeme s podaním žiadosti na Úrade práce!

S nami vkročíte do novej éry digitálnych služieb s názvom Microsoft 365. Naučíte sa pracovať s najmodernejšími softvérovými produktmi a objavíte možnosti digitálnych a cloudových služieb, ktoré sú používané vo firmách.

Čo kurzom získam?

Získate praktické počítačové zručnosti v oblasti firemnej administratívy v prostredí Microsoft 365.

Získate lepšiu pozíciu na pracovnom trhu, lebo zamestnávatelia tieto zručnosti u uchádzačov o zamestnanie vyhľadávajú.

Absolvovaním kurzu získate certifikát, ktorý potvrdzuje digitálnu odbornosť a zručnosti v oblasti firemnej komunikácie, administratívy a plánovania pracovných činností.

Vďaka nášmu kurzu budete pripravení okamžite sa zapojiť do pracovného procesu.

Platforma Microsoft 365 je to, čo firmy od nových zamestnancov očakávajú vo svojich inzerovaných pracovných ponukách (podľa portálov profesia.skkariera.skpraca.sme.skistp.sk a iných).

Ako sa budem vzdelávať?

Náš kurz prebieha online formou. Kurz je vedený profesionálnym lektorom, ktorý pracuje spolu s Vami a premieta obraz svojej obrazovky pomocou videočetu.

Pred začatím kurzu Vám zapožičiame domov kompletné technické vybavenie (notebook, klávesnicu, myš a prídavný monitor pre paralelné sledovanie výkladu a cvičenie) na celé obdobie trvania kurzu! Bude Vám zaslaný podrobný postup ako sa pripojiť na online hodinu. V prípade technických problémov Vám bezplatne poradíme, alebo na diaľku pripravíme počítač, aby ste sa mohli pohodlne vzdelávať. Túto službu neposkytuje žiadna vzdelávacia organizácia na Slovensku!

Každý účastník od nás dostane licenciu Microsoft 365 Enterprise pre plnohodnotnú online výučbu a prístup ku kvalitnému e-learningovému portálu s interaktívnymi študijnými materiálmi a inštruktážnymi videami.

Pri online vzdelávaní sa vzdelávate doma, bez potreby cestovania a prostredníctvom našej licencie Microsoft 365 máte k dispozícii všetky potrebné programy.

Trvanie kurzu je 20 pracovných dní.

Čo sa naučím?

Kurz ComBuS (počítačové zručnosti vo firemnom prostredí) Vám otvorí dvere do moderných digitálnych nástrojov Microsoft 365, ktoré sú využívané vo väčšine firiem pôsobiacich na Slovensku.

Naučíte sa princípy: 

  • Firemnej komunikácie – plánovanie činností a komunikácia prostredníctvom Teams a Outlook.
  • Administratívnych postupov – spracovanie dokumentov a zdieľanie vo firemnej sieti za pomoci OneDrive, Online  Word, Excel a PowerPoint.
  • Automatizácie spracovania dokumentov – spravovanie plánovaných činností, tvorba elektronických poznámkových blokov pomocou OneNote a publikovanie v rámci vnútro firemnej siete pomocou platformy SharePoint.
  • Vedenie a účasť na videokonferenciách – online schôdze.
Moduly ComBuS

Čo musím spraviť?

Vyplňte jednoduchý registračný formulár a my Vám pomôžeme s podaním žiadosti na Úrade práce!

Na uvedenú emailovú adresu Vám zašleme podrobné informácie ako postupovať pri podaní žiadosti. Tiež Vás budeme kontaktovať telefonicky ohľadom termínov kedy bude kurz realizovaný.

Katalóg ComBuS

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.