fbpx

Certifikácia CERTIPORT

Certiport a UNI KREDIT, n.o.

Certiport, a Pearson VUE business je svetový líder počítačového testovania v oblasti informačných technológií, akademických, vládnych a profesionálnych programov. Svoje služby dodávajú prostredníctvom rozsiahlej siete viac ako 14 000 autorizovaným testovacím strediskám certifikovaných v 148 krajinách. Na trhu pôsobí od roku 1997.

V súčasnosti každoročne vystaví takmer dva milióny certifikátov, z ktorých je viac ako jeden milión certifikátov Microsoft Office Specialist (MOS), čím sa stáva najväčším programom IT certifikácie na svete. Ide o oficiálny program spoločnosti Microsoft na overenie zručností v softvérovom vybavení Microsoft Office.

UNI KREDIT, n.o. je autorizovaným testovacím centrom spoločnosti Certiport, A Pearson VUE Business, s vlastnou testovacou miestnosťou priamo v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici.

Špecializujeme sa na program Microsoft Office Specialist, pre ktorý vieme zabezpečiť aj odborné vzdelávanie.

Priebeh testovania

Testovanie prebieha vo vlastných priestoroch spoločnosti UNI KREDIT, n. o. v Banskej Bystrici. Pred testovaním je potrebné sa dostaviť aspoň 10 minút vopred a preukázať sa identifikačným dokladom s fotografiou a podpisom (napr. občiansky alebo vodičský preukaz). Do testovacej miestnosti vstupujete bez osobných vecí, ktoré si môžete odložíte do uzamykateľnej skrinky. Testy sa vypracúvajú elektronicky a po ich dokončení dostanete potvrdenie o výsledku. Na úspešné splnenie certifikácie je potrebné dosiahnuť 70% celkového hodnotenia. Po získaní minimálneho hodnotenia Vám bude následne doručený certifikát.

Ďalšie informácie ohľadom Certiport certifikácie nájdete na certiport.pearsonvue.com.

Ohľadom ceny konkrétnej certifikácie a programu nás prosím kontaktujte na asistentka@unikreditbb.sk.

Ak už vlastníte voucher, je možné ho u nás využiť.

Fotogaléria

 

Máme pre Vás novú webovú stránku. Navštívte nás na adrese uniskola.sk, kde nájdete aktuálne informácie.